3M maskovací páska SCOTCH TRANSITION 6800 pro jemný přechod 7mmx9m

Kód: 5302
349 Kč / ks
Skladem (1 ks)

3M maskovací páska SCOTCH TRANSITION 6800 pro jemný přechod 7mmx9m

Detailní informace

Detailní popis produktu

3M™ páska pro jemný přechod představuje rychlý a jednoduchý způsob, jak se v podstatě zbavit následných oprav kvůli ostrým hranám v laku. Je navržena speciálně tak, aby vytvářela plynulý přechod se stávající povrchovou úpravou: zvýšený hřeben uprostřed obsahuje lepidlo, takže lak může přirozeně prosáknout pod její hrany a vznikne tak v podstatě neviditelný přechod. Již žádné další přelakování, broušení, leštění nebo jiné časově náročné opravy.


Vaše nejlepší práce na místech, kterých si zákazník všímá. Pro rychlejší dokončení opravy, zlepšenou produktivitu – ale i jako trvalý klíčový indikátor vysoce kvalitní práce autolakovny – 3M™ páska pro jemný přechod je navržena tak, aby odstraňovala ostré hrany na laku a viditelné přechody mezi laky. Tato páska se snadno aplikuje a funguje bez zvýšeného úsilí v průběhu celého procesu maskování i přípravy. Pomáhá vytvářet bezchybný vzhled na místech, která zákazníci a pojišťovny často kontrolují - na sloupcích dveřích, na hranách otvoru pro kapotu nebo víko zavazadlového prostoru, na hranách blatníků a podél vnějších hran karoserie.

Jak to funguje ? Páska je široká 6 mm a uprostřed je po celé délce opatřena zvýšeným hřebenem. Tento hřeben je jediná část pásky, která obsahuje lepidlo - když ji použijete pro maskování sloupků nebo vnějších hran karoserie, okraje se rovnoměrně rozprostřou od středu a umožní, aby lak přirozeně prosákl. Vytvoří se tak v podstatě neviditelná linie mezi stávajícím a novým nátěrem a to bez extra úsilí ze strany lakýrníka. A výsledkem je mnohem menší nutnost případných oprav v porovnání s tradičními systémy s páskou/papírem nebo složenou páskou. Naše 3M™ páska pro jemný přechod je také skvělá pro opravy poškození odlétávajícími kamínky.Jednodušeji, rychleji a lépe.

Omezení nutných oprav a rychleji hotové práce přinášejí klid do duše provozovatelům velkých autolakoven. Lakýrníci jednoduše nalepí pásku podél sloupku nebo jiné plochy, kterou budou lakovat, nastříkají lak přes pásku, nechají nátěry úplně zaschnout a pak pásku odlepí. A speciálně navržený zásobník uchovává 3M™ pásku pro jemný přechod vždy čistou a připravenou k okamžitému použití.Vytvořena aby odstranila ostré hrany na laku.

3M™ páska pro jemný přechod je dalším příkladem toho, jak společnost 3M využívá vědu, aby zjednodušila život pracovníkům v autolakovnách. Její konstrukce, která je na trhu s autopříslušenstvím unikátní, v podstatě odstraňuje ostré hrany na laku a viditelné přechody mezi laky, které mohou být signálem neúplně dokonale provedené opravy pro pojišťovny i zákazníky. Také její použití je rychlé a snadné, což maximalizuje efektivitu využití času v autolakovnách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální pásky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: