NOVOL ochranný nástřik COBRA 600ml transparentní

Kód: 16650
442 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

NOVOL ochranný nástřik COBRA 600ml transparentní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvousložková polyuretanová vrstva na bázi živic s obrovskou odolností vůči mechanickým poškozením, poškrábání a vůči chemickému poškození. Verze k dobarvení 100ml barvy. Tento ochranný nástřik cobra můžete dobarvit jakým koliv odstínem barvy.

Pozor tužidlo není součástí to objednáte zde.

Nástřik COBRA je dostupný ve standardní černé barvě, a také v pigmentované verzi, se kterou vytvoříte jakoukoliv barvu přidáním 10-15% akrylového vrchního nebo základového laku.

Ochranný nástřik COBRA lze úpravou poměru ředění a změnou velikosti trysky aplikovat s různým stupněm textury – od velmi hrubé po velmi jemnou, která perfektně imituje plast. COBRA může být nanášena stříkací pistolí UBS, standardní stříkací pistolí, štětci a válečky, přičemž může být aplikována na různé podklady. Pozor na plast je zapotřebí použít základ na plasty pokud  není plast už lakovaný barvou.

Používá se nejčastěji v automobilovém průmyslu (karoserie terénních vozidel, nákladní prostory užitkových a terénních vozidel, podběhy kol, přívěsy atd.), je však možné ji použít např. i na podlahu garáže či jiných pracovních prostor, v průmyslu (skříně, míchačky betonu atd.), zemědělství (pluhy, sila atd.) či domácnosti (podlaha a stěny sklepů, trakaře atd.) apod.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranný nástřik cobra
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: