RUPES E leštička exc.15,0mm pr.125 LHR15ES

Kód: 4693
8 800 Kč / ks
Momentálně nedostupné (4 ks)

RUPES E leštička exc.15,0mm pr.125 LHR15ES

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS PRODUKTU

Elektrická excentrická leštička se zdvihem 15 mm


Uvedená cena elektrozařízení je včetně příspěvku na recyklaci ve výši 5,10 Kč bez DPH za jednu jednotku.
Listed price of the electrical equipment includes the recycling fee in the amount of 5,10 CZK excl. VAT per unit.

 

Díky zdvihu 15 mm a 125 mm podložce je excentrická leštička vhodná pro zaoblené povrchy. Zdvih 15 mm LHR 15ES, menší, než u LHR 21ES, má vyšší otáčky, než u LHR 21ES. Vyšší rychlost dává leštičce ekvivalentní úběr materiálu, než je tomu u LHR 21ES, navzdory menšímu zdvihu. Jeho 130 mm / 150 mm BigFoot leštící pěnové kotouče, perfektní rovnováha a operace bez vibrací dělají z leštičky LHR 15ES opravdový klenot a nutnost do výbavy každého detailera.

Elegantně navržen
RUPES R&D a oddělení designu věnovali zvláštní pozornost designu a ergonomice BigFoot leštiček. Perfektně vyvážené tělo stroje, praktický ruční úchop, tichá práce a minimum vibrací jsou jen některé z charakteristik, které dělají BigFoot všestranným a vyhledávaným lešticím systémem.

Antirotační kryt
Duální funkce antirotačního krytu je navržena k ochraně operátora před pohyblivými částmi a také jako úchytka pro zadní část, zabraňuje více tlaku na pěnovou leštící podložku, když není v přímém kontaktu s povrchem.

Elektronický modul kontroly rychlosti
Ovladač rychlosti na rukojeti je jak praktický, tak velmi jednoduchý na použití. Rychlost leštičky může být také regulována během použití, tím je možné se vyhnout jakémukoliv přerušení během operace.

Zámek tlačítka pro zapnutí/vypnutí
Zmáčknutím tlačítka na levé straně během použití se zamkne tlačítko on-off. To umožňuje uživateli volně pohybovat rukama do různých pozic úchopu během užívání nástroje.

Design
Pozornost k detailu není omezena pouze na inovativní atraktivní design: moderní technologie a výjimečná technická kvalita jsou kombinované s mnoha detaily, které jsou výsledkem pečlivého výzkumu mířeného na dosažení maximálního pohodlí manipulace.

Technické informace

zdvih

15 - 19 mm / 32"

velikost podložky

125 mm / 5"

výkon

500 W

počet otáček za minutu

2000 - 5000

váha

2,6 Kg

závit pro podložku

M8

regulace rychlosti

ANO

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštičky Autolaků
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: