3M Perfect-it III PASTA brusná Fast Cut Plus Extreme 1kg

Kód: 181
1 239 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

3M Perfect-it III PASTA brusná Fast Cut Plus Extreme 1kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

3M brusná pasta Perfect-it III FAST CUT PLUS Extreme - se zeleným vrškem. Tato pasta je nejpoužívanější leštěnkou. Proč? Důvod je jednoznačný , nejde se bez ní obejít. Je to pasta která se používá vždy v prvním kroku leštění, svou silnou leštící schopností odstraní škrábance stopy po broušení a různé nedostatky povrchu laku. U nás na lakovně ji používáme v kombinaci s leštící pastou 3M Extra Fine PLUS se žlutým vrškem. Postup v této kombinaci je jednoduchý. V prvním kroku přeleštíme poškozené místo 2x zelenou pastou a v druhém kroku přeleštíme 2 x žlutou pastou. Níže Vám ukážeme video postupu leštění a potřebné věci které budete potřebovat.

 

                                                                                      Použití krok za krokem

1 krok - 3M brusná pasta - zelený vršek ( Poškozené místo přeleštíme, vytřeme do sucha a opět vyleštíme a vytřeme do sucha)

2 krok - 3M Extra fine plus - žlutý vršek  ( Poškozené místo přeleštíme, vytřeme do sucha a zase vyleštíme a vytřeme do sucha)

                                                                                      Leštící kotouče

 

Na 3M brusnou pastu se zeleným vrškem budeme potřebovat  leštící kotouč zelený 3M 50487 Perfect-it III - zelený 150mm a nebo levnější variantu    od rupesu s modrým kotoučem 150 mm. Obě varianty splní prakticky svou úlohu naprosto stejně. Pokud máte leštičku s menším průměrem 75 mm vyberte si stejné kotouče akorát s tímto průměrem , modrý 80mm

 

Na 3M Extra fine plus- žlutý vršek je za potřebí leštící kotouč vroubkovaný 3M 50488 a nebo v menší variantě 75mm oranžový. Používají někde i hladký kotouč, ale z vlastních zkušenosti z naši autolakovny vím, že vroubkovaný je prostě na žlutou leštěnku mnohem lepší.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštící a brusné pasty
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: