3M 80349 Extra Fine Plus brusná pasta

Kód: 262/1 K
Značka: 3M
1 200 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

3M 80349 Extra Fine Plus brusná pasta

Detailní informace

Detailní popis produktu

3M Extra Fine Plus- se žlutým vrškem. Tato pasta je nedílnou součástí při kombinaci se zelenou leštěnkou 3M 51818 Fast Cut Plus Extreme .Pokud máme první fázi zelenou leštěnkou hotovou. Přichází druhá fáze leštění žlutou pastou. Postup je podobný jako u první fáze leštění. Naneseme pastu v malé vrstvě na leštěné místo, rozetřeme v místě leštění začneme leštít. Leštíme do té doby než pasta úplně nezmizí. Pozor tato leštěnka má nejlepší lešticí efekt, až nám začne leštící kotouč nepatrně pískat, to znamená že jsme pastu úplně vetřeli do povrchu laku a v tu chvíli můžeme vytřít utěrkou a celý proces ještě jednou zopakovat.

 

                                                                                      Použití krok za krokem

1 krok - 3M brusná pasta - zelený vršek ( Poškozené místo přeleštíme, vytřeme do sucha a opět vyleštíme a vytřeme do sucha)

2 krok - 3M Extra fine plus - žlutý vršek  ( Poškozené místo přeleštíme, vytřeme do sucha a zase vyleštíme a vytřeme do sucha)

                                                                                      Leštící kotouče

 

Na 3M brusnou pastu se žlutým vrškem budeme potřebovat  leštící kotouč zelený 3M 50487 Perfect-it III - zelený150mm a nebo levnější variantu    od rupesu s modrým kotoučem 150 mm. Obě varianty splní prakticky svou úlohu naprosto stejně. Pokud máte leštičku s menším průměrem 75 mm vyberte si stejné kotouče akorát s tímto průměrem , modrý 80mm

 

 

Na 3M Extra fine plus- žlutý vršek je za potřebí leštící kotouč vroubkovaný 3M 50488 a nebo v menší variantě 75mm oranžový. Používají někde i hladký kotouč, ale z vlastních zkušenosti z naši autolakovny vím, že vroubkovaný je prostě na žlutou leštěnku mnohem lepší.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: